• Реєстрація


Ангели пам’яті…

2021-02-19

Пригадуючи ті події, віддаємо шану тим, хто проявив мужність, сміливість та силу духу тоді, сім  років тому.  Виховні години, уроки Пам’яті, перегляд телефільмів, хвилина мовчання… такими заходами до Дня  Героїв Небесної Сотні вшановують подвиги учасників Революції Гідності та Героїв Майдану.

На Алеї Героїв Небесної сотні у Києві та в більш як тридцяти містах України та Європи відбувається акція «Ангели пам’яті». Цього року акція стала міжнародною, до неї долучилися українці в різних країнах світу. «Ангелів пам’яті» майструють у сотнях українських шкіл, у військових частинах та підрозділах Збройних сил та Національної гвардії України.

Вихованці групи «Сонечко» з вихователем Уляною Володимирівною Квичолою теж не залишилися осторонь:  активно трудилися на занятті, власноруч робили голубів – небесних ангелів. Вихователь пояснила дітям, що ми маємо шанувати загиблих Героїв, не забувати про їхній подвиг і маємо тут, разом, відчувати підтримку одне одного. Наш великий сум і вдячність... Вічна пам’ять Героям... У такі дні всі, хто любить Україну, мають бути разом.

Схиляємо голови перед солдатами, волонтерами, медиками, капеланами, які сьогодні виборюють наше право бути незалежними, наше право бути...
Молимось та пам'ятаємо тих янголів, які тримають небо для нас - нашу Небесну Сотню та всіх тих, кого забрала війна.
Герої не вмирають! Слава Героям!

 Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове