• Реєстрація


Заряджаємось позитивом!

2021-02-26

В ЗДО «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського практичним психологом Ольгою Володимирівною Батечко проводяться  корекційно -розвивальні заняття з розвитку пізнавальної  та емоційно – вольової сфери  дітей.  На таких заняттях завжди цікаво та пізнавально.  Все це сприяє  повноцінному особистісному і інтелектуальному розвитку дітей на кожному віковому етапі. Також забезпечується  індивідуальний підхід до кожної дитини на основі її психолого – педагогічного вивчення.

У молодшій групі «Сонечко» на занятті «День народження зайчика» діти закріпили свої вміння рахувати в межах «2», порівнювали предмети за розміром, класифікували їх. Також закріпили знання про геометричну фігуру «Коло»  та його кольори (червоне, жовте, синє, зелене). Моркву, яку збирали для зайчика великого  розміру дітки клали у великий кошик, а малого розміру - у  малий.  Також вихованці збирали гриби на подарунок для зайчики, тим самим закріпили назви грибів, їх зовнішній вигляд, зуміли розпізнати їстівні (білий гриб, польський гриб) та отруйні гриби (мухомори). Ольга Володимирівна під час заняття активізувала словник дітей словами-привітаннями,  розвивала мовлення, мислення, дисциплінованість. Діти залишилися задоволеними, адже всі отримали у торбинці подаруночки від зайчики.

У старшій групі «Ромашка» на розвивальному занятті «Подорож до країни емоцій» Ольга Володимирівна виховувала дружні стосунки між дівчатками та хлопчиками, формувала поняття про емоції та їх вплив на  настрій людини.  Всі разом  спостерігали за щоденними виявами свого настрою, вчилися із розумінням ставитися до емоційного світу кожного. Всі здійснили мандрівку у «Країну настрою», фарбували пелюстки квіточки тим кольором, який був у них настрій. Із задоволення виконували вправу «Релаксація», тим самим повторили лічбу в межах «10». Діти старалися контролювати свої емоції.  В ході спілкування з психологом вихованці зрозуміли, як  настрій впливає на здоров’я і спілкування з однолітками. Під час таких занять розвивається  комунікативна компетентність, моральні якості: доброзичливість, співчуття, взаємодопомога, повага один до одного.

В кінці заняття дітки «поклали» в одну торбинку погані емоції, а натомість з іншої торбинки «взяли» позитивні емоції, тим самим зарядившись позитивом на цілий день.

 Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 52 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове