• Реєстрація


Безпека в інтернеті

2021-03-02

Інтернет-технології стали природною частиною життя дітей і сучасної молоді. Невміння працювати з комп’ютером і орієнтуватися в інтернет - просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати й читати.

Комп'ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку. У кіберпросторі існує велика кількість спеціальних сайтів, адресованих дітям різного віку. Самостійне пізнання інформаційного світу дозволяє розширити коло інтересів дитини і сприяє її додатковій освіті, спонукає до кмітливості, привчає до самостійного розв'язання задач.

Чим приваблює інтернет дітей? Різноманітне віртуальне спілкування, ігри, мультфільми-страшилки, віртуальна свобода. Діти, як найбільш активна й допитлива аудиторія, часто першими знайомляться з новими технологіями, такими як інтернет, випереджаючи в технічній освіченості батьків. У цьому є позитивний бік: підвищення рівня ерудиції, формування навичок спілкування з людьми. Але є й негативний: відсутність життєвого досвіду, як правило, підвищує ризик зіткнутися з онлайн-загрозами: онлайн-насиллям; шахрайством; порнографією; отриманням особистої інформації з метою злочинного використання.

У зв’язку з небезпеками, які чатують на дітей в інтернеті,  в молодшій групі «Сонечко» ЗДО «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського з дітками були проведені бесіди на дану тематику, переглянутий повчальний мультфільм «Безпека в інтернеті», проведено конкурс малюнків. Вихованці власноруч виготовили свою «Мобілку мрії». Також надано у Viber чат для батьків інформацію з попередження загроз в інтернеті та буклети «Безпечний інтернет».

Отже, щоб вберегти діток від небезпеки в інтернеті, приділяйте більше їм свого часу – грайте ігри, малюйте, читайте, подорожуйте та розказуйте як безпечно поводитися в інтернеті.

 Квичола У.В.,

вихователь молодшої групи «Сонечко»

Волошинівського НВК ім. .Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове