• Реєстрація


Випускний дитячий садок

2021-05-31

Летіть, пташенята, в доросле життя, де є на шляху перешкоди,
хай буде щитом вам батьківська рука. щасливої вам дороги

Дитячий садок - це не просто те місце, де ваша дитина отримує перші ази дошкільного виховання. Це одна із сторінок в біографії дитини, її можливість відчути себе особистістю і проявити себе в колективі, а також навчитися не тільки читати і писати, а й дружити.

Свято травневого  ранку, яке зібрало дітей старшої групи «Ромашка»  дитячого садка «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського, особливе, його не знайти в жодному календарі. У цьому святі зустрілись біль розлуки і світлі надії, сум розставання і радість зустрічі з майбутнім. Це випускний в дитячому закладі. Ось і настав цей урочистий, святковий, радісний, але трішки сумний день, сьогодні ми прощаємося з нашими випускниками, одинадцять дошкільнят залишає затишне гніздечко нашого садочку.

Здається, зовсім недавно малюки вперше переступили поріг закладу. Лагідні руки вихователів тримали малят, а в їх маленьких оченятах блистіли сльозинки.

Кілька років тому ці діти нагадували зграйку безпорадних і незграбних крихіток. За час перебування в садочку вони навчилися самостійно їсти, зав’язувати шнурки і товаришувати. І ось тепер, коли група перетворилася на колектив, тепер, коли знає про кожного малюка все, доводиться розлучатися.

До цього травневого свята діти готувалися завзято, вивчили  пісні, таночки,  вірші разом з музичним керівником Миколою Миколайовичем  та вихователем Вітою Іванівною.

Дитячий садок – це країна Дитинства, країна казок. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише один раз. Згодом стежка до тієї країни заростає дорослими турботами та проблемами. І ось наші малята – випускники: красиві, нарядні, веселі. Вони на порозі нового періоду їхнього життя – на порозі вступу до першого класу. Їх чекають нові дороги , нові відкриття, нові друзі, наставники.

Ми сподіваємося, що роки, проведені в  садочку, не минуть для них марно, і вони ще не раз згадають дитячий садочок в своєму житті.

Восени  до садочка завітають нові малюки, і знову потрібно буде навчати їх усього. Але жодна група не зникає з пам’яті вихователя. Кожний малюк залишає слід в його серці.

Вихователь дивиться  на своїх вихованців із гордістю і сумом. Кожний випуск – це відрізок життя, кожна група – це частини душі. Усі ці роки вихователі намагалися стати для дітей друзями, помічниками, однодумцями, набути в їх очах поваги і авторитету.

Тож побажаємо нашим випускникам щасливої дороги!

Дорогі батьки! Ми вдячні Вам, що ви довірили нам своїх маленьких діточок. Злетіли роки, а з ними виросли й ваші діти. Та як би не поверталась їх доля, ми повинні пам’ятати, що діти – наша радість, наша надія, наше життя.Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове