• Реєстрація


Вітаємо Вас на сторінці дошкільного підрозділу " Волошка" 

Тут Ви знайдете багато корисної інформації для себе та своїх малюків, цікаві статті, новини, гімнастика пробудження, адаптація дитини до садочка, здоровий спосіб життя родини та іншеВесна і мама

2021-03-05

Весна - чарівна пора року. Все пробуджується до нового життя, дихає свіжістю і молодістю. На початок весни припадає жіночій день 8 березня, на яке з особливим нетерпінням чекають діти .Кожна дитина відноситься до цього свята по особливому; роблять аплікації, листівки своїми руками вчать найкращі вірші, співають пісеньки.

 
Безпека в інтернеті

2021-03-02

Інтернет-технології стали природною частиною життя дітей і сучасної молоді. Невміння працювати з комп’ютером і орієнтуватися в інтернет - просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням писати й читати.

 
Заряджаємось позитивом!

2021-02-26

В ЗДО «Волошка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського практичним психологом Ольгою Володимирівною Батечко проводяться  корекційно -розвивальні заняття з розвитку пізнавальної  та емоційно – вольової сфери  дітей.  На таких заняттях завжди цікаво та пізнавально.  Все це сприяє  повноцінному особистісному і інтелектуальному розвитку дітей на кожному віковому етапі. Також забезпечується  індивідуальний підхід до кожної дитини на основі її психолого – педагогічного вивчення.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 36

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Copyright © 2010-2021. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове