• Реєстрація


Патріотичне виховання юного покоління


 "Слава вам, українські захисники!»

2021-10-13

Україна у вогні. Нині- це тяжка і болюча реальність. Кожен по-своєму будує своє теперішнє та майбутнє. Хтось спостерігає, співчуває, допомагає, хтось творить. Але всі - борються за свою країну.

 
Бабин Яр: без права на забуття

2021-09-30

З метою формування історичної правди про події Голокосту та увічнення пам’яті про одну з найтрагічніших сторінок – масове вбивство євреїв Києва та вшанування жертв злочинів, скоєних нацистами під час окупації столиці України, мирних жителів усіх національностей та запобіганню повторення злочинів проти людяності, в закладі були проведені пам’ятні заходи, приурочені до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.

 
Пам’ять жива…

2021-09-21

З нагоди визволення Баришівщини в роки Другої світової війни,  у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського учні 6 та 8 класів відвідали музей «Борщівських боїв».

 
Спорт- запорука здоров’я

2021-09-10

Щорічно в другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту – свято, що уособлює велич сили духу, мужності та здоров’я. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 36

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 2 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове