• Реєстрація


Патріотичне виховання юного покоління


 До Дня народження Кобзаря

2021-03-03

Шевченківські дні у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського розпочалися з відвідин музею Т. Г. Шевченка у Баришівці. Гостинно зустріла нас директор Дар’я Павлівна Лобунець.

 
Небесні ангели сьогодення…

2021-02-22

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

 
Зігрій серце військовослужбовця

2021-02-09

Учнівська молодь, батьки, працівники Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського долучилася  до волонтерської акції «Зігрій серце військовослужбовця». У рамках акції у закладі організовано збір листівок, валентинок  ручної роботи з побажаннями бійцям та збір благодійної допомоги. Такі передачі вже стали традиційними. Ось і цього разу кожен клас, групи закладу дошкільної освіти «Волошка» підготували  посилки  із печивом, цукерками, чаєм, кавою та іншими смаколиками.

 
Українська мрія – єдність, свобода і незалежність.

2021-01-22

22 січня Україна святкує День Соборності. У 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 32

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

Copyright © 2010-2021. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове