• Реєстрація


Історія НВК

Історія НВК

«Волошинівська школа 14.ХІІ 1937 р.»

Історія освітнього закладу села Волошинівки сягає позаминулого століття. То була невелика кам?яна споруда, в якій знаходилась однокласна церковно-приходська школа. Відмінники навчання нагороджувалися книгами “Євангеліє”. Від того часу відбулося багато змін. Після революції відкрили чотирирічну, пізніше – семирічну школу. А в трагічному червні 1941 року випускала Волошинівська семирічка більше 50 учнів.
Директор школи Бугай Василь Якович проводить святкову лінійку 1 вересня 1969 року

У 1975 році за вимогою часу на новій зеленій вулиці була збудована двоповерхова середня школа. Багато бюрократичних бар?єрів подолав на шляху її будівництва директор школи Бугай Василь Якович. З 1979 року очолив школу молодий, енергійний педагог Давиденко Юрій Давидович. Він зумів створити колектив однодумців. Одним із пріоритетних напрямків в роботі школи стало військово-патріотичне виховання. Колектив учнів та вчителів прийняв тоді рішення створити при школі музей Борщівських боїв, щоб увіковічити пам‘ять відомих та безіменних героїв оборони Києва у вересні 1941 року.
Кращі традиції школи продовжила Прядка Любов Тихонівна, яка очолила колектив з 1983 року. Так, під її керівництвом зміцнювалася навчально-матеріальна база школи. Одними з перших у районі відкрили класи дітей - шестиліток (понад 20 років тому) і забезпечили всім необхідним: роздатковим та дидактичним матеріалами, спальнею, ігровою кімнатою.
Сьогодні школа по-сучасному оформлена має зовсім нове обличчя. У 2005 році відзначали її 30-річчя. Відкрили новий дитячий садочок “Волошка” на 25 місць. Нині працює дві дошкільні різновікові групи, які відвідують 36 дітей. Тут затишно і комфортно малюкам.
Простора шкільна їдальня охоплює гарячим харчуванням всіх бажаючим.
Та справжньою нашою гордістю є інтелектуальна еліта: 36 випускників нагороджені золотими і срібними медалями. Щороку більше 55 % випускників продовжують навчання у ВУЗах.
У школі активно працює мережа гуртків та факультативів. 94 учні - їхні активні учасники. Це діти із малозабезпечених, багатодітних та неблагонадійних сімей. Наші школярі – призери районних та обласних змагань. Гордиться школа своїм спортивним залом, а ще більше своїми спортсменами та їх досягненнями. П‘ять років підряд немає рівних в районі команді волейболістів юнаків та дівчат, вони ж призери обласних змагань. Три роки підряд чемпіони району зі спортивного туризму, призери змагань з легкої атлетики, футболу, тенісу, шахів. Дякуючи випускникам школи, спонсорам, керівникам підприємств та підприємцям придбаний та діє сучасний комп‘ютерний комплекс, оформлена і діє шкільна бібліотека.
Люблять діти подорожувати стежками туристсько-краєзнавчої експедиції “Краса і біль України”. Лише за останні кілька років діти побували у містах Київ, Переяслав-Хмельницький, Яготин, Березань, Кам‘янець - Подільський, Чернігів, Львів, Канів, Ворохта, Коломия, Свалява, Яремча, Алушта, підкорили Говерлу та Ай – Петрі, Аюдаг. Школа – це учні та вчителі. Найприємніше те, що із 20 педагогів закладу – 8 випускники закладу. Школа є центром навчання, виховання, дозвілля молоді села.
Зустріч трьох поколінь педагогів. 1 вересня 2000 року – школі 25 років

Куточок історії освітнього закладу села Волошинівки

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове