• Реєстрація


Музей у НВК

В школі діє  Музей Борщівських боїв


У січні 2014 року у Волошинівському НВК відбулася  зустріч  членів  гуртка «Юний дослідник - краєзнавець» із співробітником  Національного військово – історичного музею України в м. Києві Порошиним Ігорем Аркадійовичем.  Він розповів  що в  центрі міста Києва, у Кріпосному провулку, що неподалік від Маріїнського парку, розташований Національний військово-історичний музей України, який розповідає про історію розвитку військової справи на теренах України, починаючи з найдавніших часів до сьогодення. Вперше музей відчинив свої двері для відвідувачів 14 червня 1998 року.

Процес постійного нарощування музейного потенціалу сприяв тому, що 15 січня 2010 року Указом Президента України музею надано статус національного та перейменовано у Національний військово-історичний музей України.

Ігор Аркадійович ознайомив учнів із документами та історичними фото та подарував книги на пам'ять «Україна в полум’ї війни. 1941 – 1945».

images/stories/muz14/6.jpg images/stories/muz14/7.jpg


У листопаді 2013 року Волошинівський НВК відвідали члени Молодіжної пошукової організації «Військові пошуки» - відставний офіцер підполковник Російської Армії Кирда Олег Васильович та Полуцький Олександр Миколайович. Вони відвідали музей Борщівських боїв, поспілкувалися з екскурсоводами, учнями закладу  та керівником гуртка «Юний дослідник – краєзнавець» Давиденко Світланою Іванівною та розповіли багато цікавого. Дана організація займається пошуками загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни.

images/stories/muz13/1.jpg images/stories/muz13/2.jpg images/stories/muz13/3.jpg images/stories/muz13/4.jpg


images/stories/muzej/12.jpg images/stories/muzej/13.jpg images/stories/muzej/2.jpg images/stories/muzej/3.jpg images/stories/muzej/4.jpg images/stories/muzej/42.jpg images/stories/muzej/5.jpg images/stories/muzej/6.jpg images/stories/muzej/7.jpg images/stories/muzej/82.jpg images/stories/muzej/9.jpg images/stories/muzej/new_1.jpg images/stories/muzej/new_2.jpg images/stories/muzej/new_3.jpg


Музей Борщівських боїв Волошинівського НВК Згідно наказу № 76 від 7 травня 1982 року та Положення про шкільні музеї, на основі проведеної пошуково – краєзнавчої роботи і в зв’язку з відзначенням 37 – річниці перемоги у Великій вітчизняній війні відкрився музей Борщівських боїв при Волошинівській середній школі.


Виступ на обласній конференції учнів Волошинівського НВК, членів гуртка «Юний дослідник – краєзнавець»

22 червня 1941 року... Війна перекреслила життєві плани людей, зупинила плин їх творчої праці. Вона котилась усе далі на схід. Її чорна тінь нависла над столицею України.

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове