• Реєстрація


Початкова школа


Свято Нового Року у початковій школі

2021-12-28

Всі діти  з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості  асоціюється новорічне свято.

 
Святий Миколаю, до нас завітай!

2021-12-21

Узимку є чимало свят, які нетерпляче чекають і дорослі, і діти. Розпочинається період свят 19 грудня, з дня Святого Миколая. Особливо з нетерпінням чекають його діти. Вони ще напередодні пишуть листи до Святого Миколая, вивчають вірші, розучують пісні та сподіваються на подарунки. Він  щороку приходить у кожну хатину і обдаровує найбільш слухняних та чемних дітей.

 
Зростаємо разом

2021-10-13

У рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна” голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ініціював із 1 вересня у школах Київщини акцію «Зростаємо разом». Її мета полягала в тому, щоб кожен першокласник регіону висадив своє перше дерево, яке ростиме і розвиватиметься разом з ним. Учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  долучилися до акції «Зростаємо разом», адже дуже важливо прививати дітям навички розумно й раціонально використовувати природні ресурси.

 
Більше статтей...
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 15

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове