• Реєстрація


Школа безпеки

Школа безпеки


Всеукраїнський громадський дитячий рух (ВГДР) «Школа безпеки» заснований з метою популяризації серед дітей та молоді здорового і активного способу життя, підвищення рівня їх практичної підготовки до дій в екстремальних ситуаціях, навчання з реагування на надзвичайні ситуації, професійної орієнтації й популяризації професії рятувальника, а також встановлення дружніх стосунків з юними рятувальниками зарубіжних країн.

«Школа безпеки» - це добровільна незалежна неполітична масова Всеукраїнська дитяча організація, яка діє на основі добровільності, рівноправності його членів, законності та гласності.

Міністерство  державної служби з надзвичайних ситуацій організувало проведення першого Всеукраїнського збору змагань у травні 2005 року. На змаганнях поєднуються пожежно – прикладний спорт, надання медичної допомоги, спасання потерпілих на воді, вивільнення потерпілих з під – завалу та  з багатоповерхового палаючого будинку, туристична траса, вирішення психологічних тестів, надання допомоги під час техногенних аварій, зведені польові навчання. Крім того щороку проводиться конкурсна програма: представлення команд, агітаційно – презентаційний конкурс та номінація «Містер та Міс Рятувальник».

Учасники змагань  мають  бути обізнаними в усьому, витривалими, натренованими, а найголовніше – вміти розуміти одне одного з півслова. В обстановці, максимально наближеній до реальних подій, важливо не розгубитися, чітко виконати поставлене завдання, адже від цього залежить не просто результат. Участь у змаганні сьогодні – врятоване життя завтра. Саме тому дітям цікаво, вони з гордістю представляють Баришівський район під час змагань юних рятувальників та з нетерпіння чекають нових зборів.

images/stories/schkolabezpeky/1 .jpg images/stories/schkolabezpeky/10.jpg images/stories/schkolabezpeky/11.jpg images/stories/schkolabezpeky/12.jpg images/stories/schkolabezpeky/2.jpg images/stories/schkolabezpeky/3.jpg images/stories/schkolabezpeky/4.jpg images/stories/schkolabezpeky/5.jpg images/stories/schkolabezpeky/6.jpg images/stories/schkolabezpeky/61.jpg images/stories/schkolabezpeky/62.jpg images/stories/schkolabezpeky/7.jpg images/stories/schkolabezpeky/8.jpg images/stories/schkolabezpeky/9.jpg

Учні  закладу  вже 8 років поспіль гідно представляють район на обласних змаганнях «Школа безпеки», де показують свої вміння з туризму, орієнтування, медичної та психологічної підготовки і входять в десятку кращих.

2004 – 2005 н. р.

Команда нагороджена за участь у першому обласному зборі змаганні «Школа безпеки»

2007 – 2008 н. р.:

Грамота  «Агітаційно – презентаційний конкурс» – І місце

Грамота «Містер Рятувальник» – Рибіцький Максим – І місце,

Грамота  «Міс Рятувальник» - Карповець Наталія– І місце.

2008 – 2009 н. р. :

Команда нагороджена грамотою за  ІV загальнокомандне місце.

Грамота «Містер Рятувальник» – Степанюк Вадим – Імісце.

2009-2010 н.р.:

Грамота    «Агітаційно – презентаційний конкурс» –  ІІІ місце;

Грамота     «Представлення команди» – ІІ місце;

Грамота    «Бойове розгортання» – ІІ місце.

2011-2012 н.р.:

Команда нагороджена грамотою за  ІV загальнокомандне місце.

Грамота «Аварійно – пошукові роботи у зоні техногенної аварії» - І місце

Грамота «Конкурс стіннівок на протипожежну тематику» - І місце

Грамота «Бойове розгортання» - І місце

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове