• Реєстрація


Нова українська школа
Навчаємось по-новому

2018-03-21

Учні 1 класу Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського  працюють за планом Всеукраїнського  експерименту за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

 
Готуємось до свята

2018-03-12

У 1 класі кипить робота. Якого кольору взяти папір? Жовтого, червоного, синього…? Так, червоного, бо треба, щоб було яскраво і святково! І жовтого з зеленим добавити, щоб стало сонячно, тепло і весело!

Чому так довкола

Багато тепла?

Це ж мамине свято

Весна принесла!

 
Як поживаєте, першокласники?

2018-02-16

От уже й півроку минуло, як розрізнена група малюків стала першокласниками. За цей час ми і рахувать навчилися, і читаємо все краще і швидше, і друзів побільшало. Цікавинки різні любимо. Заходимо до класу, а там нас чекає Скринька настрою. Хороший – червоний кружечок, не виспався – синій. А на перерві чергові порахують, яких більше.

 
Ми - дослідники

2018-02-07

Новий тиждень у 1 класі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського розпочався під гаслом «Ми – дослідники, Ми – винахідники». Добре знайомі дітям Фіксики передали електронного листа від професора Генія Євгеновича, який запропонував стати для нього помічниками-дослідниками. І – почалося! Спочатку була перевірка на спостережливість, адже це дуже необхідно дослідникам. Першокласники старались якнайшвидше знайти всі букви «Н» у «телеграмках» та ще й правильно порахувати їх кількість, порівняти із кількістю в сусіда. Потім були винахідниками – придумували із паличок зображення цифр.  Змагалися, хто, краще запам’ятає рухи під час фізкультхвилинки.

 
Нова українська школа

2017-12-12

Нова українська школа у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

У новому 2017 – 2018 навчальному році у Волошинівського НВК діти 1 класу приступили до навчання за експериментальною програмою «Розроблення і впровадження навчально – методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації навчального Державного стандарту». Першокласники отримали нові меблі, магнітну дошку, телевізор та комп’ютер. Щомісяця забезпечуються навчальними посібниками «Я пізнаю світ». Вчителю ж на допомогу приходять навчально - методичні матеріали у електронному вигляді, де подано потижневі завдання та тематика уроків.

 


Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове