|

4 червня 2026 року у пришкільному центрі дозвілля «Ромашка» відбувся захід, присвячений Дню пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії проти України. Цей день став нагодою для вихованців та педагогів вшанувати пам’ять невинних дитячих життів, обірваних війною.
Під час заходу діти дізналися про значення цієї пам’ятної дати, переглянули тематичні матеріали та взяли участь у хвилині мовчання. Особливо зворушливою стала акція пам’яті, під час якої учасники виготовили та розмістили символічних білих паперових янголів — знак скорботи та надії на мирне майбутнє.
Захід пройшов у атмосфері щирості, співчуття та поваги. Діти усвідомили цінність людського життя, важливість миру та необхідність зберігати пам’ять про тих, хто вже ніколи не зможе здійснити свої мрії.
Світла пам’ять усім дітям, чиє життя забрала війна. Пам’ятаємо. Сумуємо. Віримо в мирне майбутнє України.
Світлана ДАВИДЕНКО, вчитель мтематики
|