• Реєстрація


Бібліотека
Місячник шкільних бібліотек

2021-10-29

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності»

Одним з основних завдань у патріотичному вихованні молоді належить вихованню любові і дбайливого ставлення до рідної землі – своєї малої батьківщини, її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, любові до рідної природи.

 
Весна красна, весна царівна...

2021-03-05

Хоча за календарем весна вже й настала, але переможна її хода починається саме з свята  8 Березня. Вже ніщо не може завадити сонцю долати крижані окови зими й дарувати всьому живому своє тепло. Тож  зустрічаючи цю прекрасну пору року та 8 Березня, учні   Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  організували творчу майстерню зі створення весняних подарунків. Адже всі знають: ніщо так не здатне потішити серце мами, як виріб, що його виготовила власними руками дитина.

 
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

2019-10-24

З 1 до 31 жовтня 2019 року в усіх куточках України проходив Місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».                                                                              Першочергове  завдання сучасної школи виховання  відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку, вміє  критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв’язання проблем, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни; з метою стимулювання і підтримки читання, широкого використання потужних можливостей літератури у вихованні підростаючого покоління в закладі Волошинівського НВК ім.. Р. Лужевського   був проведений Місячник шкільної бібліотеки.

 
Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

2018-11-01

«Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

З 1 по 31 жовтня в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек, починаючи з 2014 року, започатковано щорічне проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек .

Упродовж  попередніх років цей захід проводився за певною тематикою. У 2018 році місячник присвячено 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста XX століття, вченого зі світовим ім'ям, Героя Соціалістичної Праці, члена-кореспондента АПН СРСР, кандидата педагогічних наук, директора школи, публіциста, дитячого письменника Василя Олександровича Сухомлинського, який проходив  під гаслом "Шкільна бібліотека - центр творчого розвитку дитини".

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове