• Реєстрація


Правове виховання
10 грудня - Міжнародний день прав людини

2021-12-10

З нагоди цієї події для учнів 8-11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського було проведено урок «Мої права та обов’язки».

 
Булінг - як насильницька модель поведінки

2018-10-10

9 жовтня 2018 року у приміщені Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відбулася зустріч із кандидатом юридичних наук, доцентом, професором кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська Юридична Академія»  Батюком Олегом Володимировичем.

 
Я дитина – я маю право

2018-03-19

Міністерством юстиції України розпочато загальнонаціональний проект «Я маю право». Він запроваджений  з метою підвищення поінформованості українців про їхні права, способи захисту.

Учнівський та учительський колективи Волошинівського НВК ім Р. Лужевського теж долучилися до цього проекту.

У 6 класі Наталія Петрівна  Затварська провела  виховну годину «Я маю право», де учні ознайомилися зі своїми правами та обов’язками.

 
Брейн – ринг

2017-11-21

В рамках місячника правових знань на базі ЦПР «Мрія» вже традиційно  відбулася районна інтелектуальна гра брейн-ринг «Підліток і право», в якій  взяли участь команда нашого закладу та 16 команд загальноосвітніх шкіл Баришівського району. Організатори заходу – служба у справах дітей та сім’ї, управління освіти молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації.

 
Голокост

2017-01-30

Голокост – катастрофа єврейського народу

Голокост – це загибель значної частини єврейського населення Європи (близько 6 мільйонів чоловік) внаслідок організованого знищення євреїв нацистами та їх поплічниками у Німеччині та на захоплених нею територіях у 1933 – 1945 роках.

 
Тиждень права

2016-12-09

У період з 05.12 по 12.12. 2016 року  в Україні проходить тиждень права.

Відповідно до листа департаменту освіти і науки КОДА від 24.11.2016 року №12-01-13-3927

 
Срібні призери

2016-12-05

На базі ЦПР «Мрія» відбулася інтелектуальна гра – Рейн – ринг «Підліток і право». Організатори заходу – служба в справах дітей та сімї Баришівської райдержадміністрації. Запитання гри стосувалися Конституції України, Кримінального, Цивільного, Сімейного кодексів України, Конвенції ООН про права дитини, законів України, правової культури, історії рідного краю тощо.

 
Брейн – ринг «Підліток і право»

2015-11-18

Брейн – ринг «Підліток і право» 

Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Такими вони залишаються в даний час  і будуть такими в майбутньому. Цей підхід диктує сьогодення.

 
Чи знаєте ви свої права?

2015-10-02

Чи знаєте ви свої права?

Статистика злочинів, які скоюють в України, на жаль, залишається високою. Серед злочинців часом трапляються й неповнолітні. Наприклад у 2008 р. понад 15 тис. злочинів скоїли неповнолітні.

Велику роль у профілактиці правопорушень неповнолітніх відіграє правове виховання в закладах освіти. Особлива увага в системі правової освіти належить навчальним годинам з основ правознавства в 9 – 10 класах, тематичним виховним справам, позашкільним заходам, правовим турнірам.

 
Правове виховання

З 08 – 13 грудня 2014 року у Волошинівському НВК в рамках Всеукраїнський тиждень права було проведено заходи на правову тематику . Проведені  заходи були цікавими та пізнавальними.

10 грудня 2014 року проведено  Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. На уроці учні ознайомилися з історією прийняття цього документа та його актуальністю. Діти зрозуміли важливість правового акта для новітньої історії України.

11 грудня в 9 класі проведено урок «Демократія та особистість». Після цього уроку учні вкотре переконуватися в без альтернативності демократичного розвитку України та ролі особистості в історії державотворення.

У бібліотеці закладу діє постійна виставка літератури на правову тематику, метою якої є впровадження у практику учнівського життя нових форм і методів юридично-правової самоосвіти.

 


Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове