|

Олександр Полуцький —мужній захисник України, який віддав своє життя за свободу та незалежність держави.Учні, педагоги згадували життєвий шлях Олександра, його мужність, патріотизм і відданість Батьківщині.
Учні другого та третього класів поклали квіти до пам’ятного знака Героя та хвилиною мовчання вшанували його пам’ять. Цей момент став символом глибокої поваги й вдячності за подвиг воїна, який назавжди залишиться прикладом мужності для молодого покоління.
Пам’ять про Олександр Полуцький житиме у серцях учнів, педагогів, рідних і всієї громади. Герої не вмирають, поки про них пам’ятають.
Ольга БАТЕЧКО, заступник директора
|