• Реєстрація


Вільні від насильства

«Вільні від насильства»

На жаль, нині в Україні економічна криза впливає не тільки на матеріальний добробут родини — порушуються й сімейні стосунки між батьками та дітьми: батьки вимушені постійно шукати заробітку, вони не мають часу на спілкування, на виховання власних нащадків.

У Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського постійно проводиться інформаційно-просвітницька робота, спрямована на запобігання та розв’язання проблеми насильства в дитячому середовищі. Саме тому члени правової комісії учнівської організації «ВО!» («Волошинівські оптимісти!»), під керівництвом шкільного психолога Батечко Ольги Володимирівни та соціального педагога закладу Затварської Наталії Петрівни, стали безпосередніми учасниками Всеукраїнського конкурсу «Вільні від насильства».


В рамках проведення Всеукраїнського конкурсу «Вільні від насильства» було відзнято відеоролик, метою якого є підвищити обізнаність громади щодо проблеми насильства, зокрема серед дітей, та її ролі у розв’язанні цієї проблеми і залучити учнівську молодь до вирішення проблем насильства щодо дітей.

Відповідно до статистичних даних в Україні 44 % батьків не знають інших методів виховання, крім тілесного покарання; 13 % школярів декларують, що вони зазнають фізичного насильства від однолітків.

Факти жорстокого поводження, насильства над дітьми, зневажання їх інтересів мають місце в сучасному суспільстві, тому зазначена проблема на сьогодні є надзвичайно актуальною.

images/stories/psiholog/vilni/201504031.jpg images/stories/psiholog/vilni/201504032.jpg

Голова правової комісії учнівської

 організації «ВО!», учень 10 класу,

Смєлаш Дмитро


 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове