• Реєстрація


Подяка

2019-09-02

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості.

Перше вересня – справжнє свято для дітвори. Зустріч із друзями та улюбленими вчителями, новенькі парти і підручники, затишні кабінети і світлі пофарбовані коридори…

Для цього довелося влітку добре попрацювати членам педагогічного колективу та техперсоналу, батькам, громадським активістам.

Адміністрація НВК  висловлює щиру подяку депутату Баришівської селищної ради від Волошинівського старостинського округу – Дзіневському Андрію Андрійовичу за небайдуже ставлення до проблем навчального закладу, готовність прийти на допомогу, взяти на себе відповідальність за капітальний ремонт водогону та туалетів. Адже всі 44 роки існування закладу освіти  водопостачання і каналізаційна система залишалися найуразливішими  місцями закладу.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Завдяки тісній співпраці виконуючої обов’язки старости Волошинівського старостинського округу Макаренко Лариси Вікторівни, депутатів Баришівської селищної ради  та  керівників підприємств Кисіля Євгенія Миколайовича – керівника ФГ «Вета  агро» (с. Масківці), Орла Олега  Івановича  -     директора  ТОВ «УБА Агросвіт» (с. Волошинівка) , керівника «Капіталагроінвест» Боціона Григорія Павловича були проведені ремонтні роботи та придбані меблі для закладу.

Сприймають проблеми рідної школи як власні і випускники минулих років: Давиденко Андрій Юрійович, Макаренко Сергій Миколайович, Галушка Михайло Вікторович.

Не залишаються осторонь від шкільних проблем і батьки:

Юречко Інна Сергіївна, Степанюк Ірина Сергіївна, Похилюк Олена Олександрівна, Гончаренко Олеся Валентинівна, Гвоздик Аліна Михайлівна

Онопрієнко Жанна Михайлівна, Залюбовський Валерій Петрович, Гвоздяк Микола Васильович, Баранівська Антоніна Василівна, Махиня Леся Михайлівна , Марченко Сергій Вікторович

Знайте: добрі справи не залишаються непоміченими.

Така підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю.

Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Педагогічний колектив

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Copyright © 2010-2020. ВОНВК
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове