• Реєстрація


Правове виховання

З 08 – 13 грудня 2014 року у Волошинівському НВК в рамках Всеукраїнський тиждень права було проведено заходи на правову тематику . Проведені  заходи були цікавими та пізнавальними.

10 грудня 2014 року проведено  Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. На уроці учні ознайомилися з історією прийняття цього документа та його актуальністю. Діти зрозуміли важливість правового акта для новітньої історії України.

11 грудня в 9 класі проведено урок «Демократія та особистість». Після цього уроку учні вкотре переконуватися в без альтернативності демократичного розвитку України та ролі особистості в історії державотворення.

У бібліотеці закладу діє постійна виставка літератури на правову тематику, метою якої є впровадження у практику учнівського життя нових форм і методів юридично-правової самоосвіти.


12 грудня  у навчальному закладі було проведено правовий брейн-ринг між учнями 9-11 класів «Знай і поважай права». Цей захід сприяв збагаченню знань, вмінь та навичок учнів з морально-етичного виховання, формуванню правової свідомості, вдосконаленню вміння логічно мислити, висловлювати свою думку, вихованню доброзичливості, людяності,  тактовності і відповідальності.

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права класними керівниками 5-11 класів були проведені виховні справи, присвячені питанням правового виховання та профілактики правопорушень серед учнів Волошинівського НВК.  Учні закладу взяли активну участь у виставці малюнків «Мої права».

images/stories/pravo_folder/lesson_flag/1.jpg images/stories/pravo_folder/lesson_flag/2.jpg images/stories/pravo_folder/lesson_flag/3.jpg images/stories/pravo_folder/lesson_flag/4.jpg images/stories/pravo_folder/lesson_flag/5.jpg images/stories/pravo_folder/lesson_flag/6.jpg images/stories/pravo_folder/lesson_flag/7.jpg images/stories/pravo_folder/lesson_flag/8.jpg

Костенко В. Г. вчитель правознавства

Волошинівського НВК

Дата публікації 2014-12-16 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове