• Реєстрація


Батьківська конференція

13.03.2014 року 0 18 годині у Волошинівському НВК відбулася загальношкільна батьківська конференція за участю педагогічного та учнівського колективів.

Для батьків з відеолекцією «Усвідомлене батьківство, як умова повноцінного розвитку дитини. Права та обов’язки дітей та батьків» виступила  директор центру соціальних служб для дітей,  сім'ї та молоді Борзак Лариса Василівна. За її участю був проведений тренінг для батьків «Сімейне коло» та «Емоційне вигорання».

Головний спеціаліст соціальної  служби дітей   та  сім'ї Баришівської районної державної адміністрації  Ілляш Юлія Вікторівна виступила з лекцією «Попередження насильства в сім'ї та протидія торгівлі з людьми».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ковальська Наталія Іванівна  розповіла батькам  про «Інтернет – користь чи шкода для школяра?». Батьки мали змогу переглянути  відеоролик з даної тематики.

Про порядок закінчення навчального року та проведення ДПА – виступила заступника директора з навчально-виховної роботи  Полуцька Віта Володимирівна.

Учні закладу підготували святковий концерт для батьків. Після того відбулися класні батьківські збори.

Батьківська конференція пройшла в дружній, теплій обстановці, за що батьки щиро дякували як педагогічному та учнівському колективам, так і запрошеним лекторам.

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове