• Реєстрація


Ми - дослідники

2018-02-07

Новий тиждень у 1 класі Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського розпочався під гаслом «Ми – дослідники, Ми – винахідники». Добре знайомі дітям Фіксики передали електронного листа від професора Генія Євгеновича, який запропонував стати для нього помічниками-дослідниками. І – почалося! Спочатку була перевірка на спостережливість, адже це дуже необхідно дослідникам. Першокласники старались якнайшвидше знайти всі букви «Н» у «телеграмках» та ще й правильно порахувати їх кількість, порівняти із кількістю в сусіда. Потім були винахідниками – придумували із паличок зображення цифр.  Змагалися, хто, краще запам’ятає рухи під час фізкультхвилинки.


А ось і експерименти! Дослідили, як фарба проникає у папір, як змішуються кольори і утворюються нові, як вода «мандрує» із склянки в склянку (результат досліду можемо побачити через день).

Ще досліджували насіння квасолі та гарбуза: із заплющеними очима впізнавали; готували для пророщення. А найбільші фантазери придумали із насінинок квіти.

А як же без гри? «Хто я? Що я?»  - всім припала до душі. Гравці із заплющеними очима відгадували предмети, які описували учні – глядачі.

На наступних уроках першокласників чекає ще немало відкриттів і досліджень.Класовод першого класу

Полуцька В.М.

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове