• Реєстрація


Втілення теорії на практиці

2021-12-10

Педагогічна рада — це постійно діючий колегіальний орган, призначений для вдосконалення роботи закладу, підвищення ефективності освітнього процесу та надання допомоги педагогам у вихованні всебічно розвинутої особисті.


09 грудня 2021 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулося засідання педагогічної ради. Засідання відкрила директор НВК Віта Володимирівна Полуцька, ознайомивши всіх з порядком денним.

Заступник директора з навчально – виховної роботи Наталія Іванівна Ковальська презентувала доповідь «Технологія змішаного навчання: сутність та переваги.  Використання сучасних інформаційних та інтернет технологій, творче переосмислення навчальної  діяльності для набуття необхідних компетенцій при дистанційній форми роботи». Ознайомила присутніх з моделями  змішаного навчання, з перевагами, недоліками особливостями та проблемами дистанційного навчання, розповіла про комбінацію різних форм і засобів навчальної діяльності.

Заступник директора з навчально – виховної роботи Наталія Петрівна Затварська доповіла про «Стан роботи закладу дошкільної освіти «Волошка».

Практичний психолог Ольга Володимирівна Батечко запропонувала колегам взяти участь у дискусії «Забезпечення комфортних й безпечних умов навчання і виховання учнів в сучасних умовах освітнього середовища, вільному від будь яких форм насильства та дискримінації.»

На завершення педагогічної ради було напрацьовано проєкт-рішення.

Бонусом для всіх став перегляд відеофільму про поїздку педагогічного колетиву до Полтави.

 


Н. Ковальська, заступник директора

з навчально – виховної роботи

Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове