• Реєстрація


Сторінками казок

2015-11-09

Сторінками казок

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка живого духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, розум, досвід, почування» - так писав від український письменників П. Мирний.

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.


Рідну мову називають неоціненним скарбом нашого народу. Про неї писали і пишуть українські письменники і поети.

Любов до нашої великої Батьківщини починається з любові до маленької батьківщини, до пам’яті про рідний поріг, стежки дитинства, до мудрості народної казки, прислів’я, пісні.

Немає на світі людини, яка б не любила казок.

9 листопада до Дня української писемності та мови у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського класовод Нестеренко І.В. підготувала та провела конкурс-вікторину «Сторінками казок» з учнями 2 класу. Були проведені цікаві конкурси: «Переплутались казки», «Впізнай казкового героя», «Впізнай казку за малюнком», «Вставне пропущене слово, яке загубив казкар», «Віднови прислів’я».

Діти були у захваті від заходу. Найактивніші учасники вікторини: Марченко Д., Кириленко В., Сосюк М., Зварич І., Пилипенко А.


 

Батьківський комітет

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове