• Реєстрація


Світ тварин

2016-04-05

Світ тварин надзвичайно різноманітний. Його представників можна побачити як на суші, так і в морі, як на небі, так і під землею. Одні – велетні (це синій кит чи білий ведмідь), інші – дрібні, що вміщаються на кінчику пальця (землерийка чи улюблене наше сонечко).

Кого ти найперше уявляєш, коли чуєш слово «тварина»? Може, яскравого барвистого метелика, чи свого вірного друга – собаку? А може, сірого вовка, про якого тобі в дитинстві читала бабуся чи мама казку?

Чим більш людина знатиме про тварин, тим більше буде уважнішою і терпилівишою до цих чудових створінь. Адже безжальна господарська діяльність і забруднення навколишнього середовища руйнує місця проживання тварин, позбавляє їх харчування. Наприклад, щороку люди знищують 2 млн. черепах, 7 млн. крокодилів. Вимирання загрожує майже 120 видам ссавців.

З метою виховання любові і бережливого ставлення до природи у 3 класі був проведений дослідницький практикум на тему «Як тварини дбають про своє потомство». Діти самостійно відшукували інформацію (уже можуть почерпнути й з Інтернету), малювали малюнки, складали загадки і розповіді про обраних за власним бажанням тварин. Свої роботи були представлені у вигляді проектів. Найкращі реферати підготували Гриценко Данило, Тіхонов Владислав, Писаренко Олександр, Верховод Діана.

 

Класовод 3 класу

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Полуцька В.М.

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове