• Реєстрація


Новий рік, Дід Мороз, новорічна ялинка…

2017-12-22

Новий Рік одне із найочікуваніших свят у році. І кожна країна має свої традиції. Святкова метушня, новорічна ялинка, яскраві вогні та атмосфера новорічного дива розпочалася у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.

22 грудня до учнів 3-4 класів даного закладу завітали Дід Мороз і Снігуронька.  В залі майоріли різнокольорові прикраси, все світилося вогниками, а зелена красуня нагадувала всім, що Новий Рік вже на порозі. На свято прийшли «котики» і «зайчики», багато «козаків» і навіть «східні принцеси». Дитячі щирі посмішки, очі з вогниками і метушливі рухи створювали атмосферу запального новорічного свята. Снігуронька з Дідом Морозом залучали до розваг не лише дітей, а й дорослих. Школярі засвітили кольоровими вогниками ялиночку і знайшли «загублені» подарунки. Малеча розважалась на повну: танцювала під запальну музику.

Новий рік, Дід Мороз, новорічна ялинка - це все так люблять діти! Але найбільше вони люблять ПОДАРУНКИ! Саме завдяки небайдужості  і турботі сільського голови Макаренко Л.В.  та наших спонсорів ТОВ «Агрофірми Веселинівська» учні початкових класів отримали новорічні подарунки.


Нестеренко І. В.,  Нестеренко Н.І ,класоводи 3- 4 класів

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 41 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове