• Реєстрація


Використання інтерактивного комплексу

2018-02-15

Використання інтерактивного комплексу в початковій школі Волошинівського НВК ім. Р.Лужевського

Сучасну школу  вже неможливо уявити без комп’ютерної техніки та комп’ютерних технологій. Вони так міцно увійшли в наше життя, закріпилися в ньому, що,  неможливо уявити людину, яка б  не розуміла про що йдеться. Освіта і зокрема Волошинівський НВК ім. Р. Лужевського,  не стали виключенням  цього процесу.


Навчання молодших школярів за допомогою електронних  засобів є актуальним з декількох причин. По-перше, електронні засоби навчання  допомагають унаочнити те, що вивчає дитина. А це в свою чергу йде в тандемі з психологічними особливостями дитини 6-10 років: зокрема абстрактно-образне мислення дитини, яке поступово переходить в абстрактне у початковій і завершується у середній школі. Наявність наочності завдяки  електронним засобам створює своєрідну опору для запам'ятовування, яка сприймається школярами емоційно, що сприяє зосередженню їх уваги на об'єктах вивчення, а це важливо для інтенсифікації і підвищення ефективності навчального процесу. По-друге, електронні засоби навчального призначення виступають джерелом знань, систематизації, закріплення, повторення  матеріалу, а також засобом діагностики і контролю навчальних досягнень учнів початкової школи.

Інтерактивна дошка в класі є супутником вчителя. Вона використовується на різних уроках. За допомогою неї демонструються презентації, різноманітні відео про тварин, дидактичні матеріали (загадки, прислів’я, приказки, кросворди), вправи на знаходження відповідності, ігри.

Можливість ігрових елементів на уроках в початковій школі з використанням інтерактивної дошки робить їх яскравішими, значно збільшує рівень вмотивованості учнів, їх зацікавленості в дисципліні.

І головне, можливості інтерактивної дошки дозволяють переключити школярів на розуміння того, що відео та ігрові програми успішно використовуються у навчанні, сприяючи розвитку творчої активності, захопленню предметом, створенню найкращих умов для оволодіння навичками аудіювання та говоріння, що забезпечує насамкінець ефективність засвоєння матеріалу на уроках української мови в початковій школі.

 


Класовод 4 класу

І.В. Нестеренко

 

Всі новини ОЗО

Домашнє насильство

Куди телефонувати у випадках домашнього насильства

  • Національна поліція – 102 для повідомлення про факт насильства
  • Урядовий контактний центр – 15 47, де цілодобово надають інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які потерпіли від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, консультують з питань насильства стосовно дітей або загрози вчинення такого насильства
  • Система безплатної правової допомоги – 0 800 213 103
  • Національна «гаряча лінія» з питань запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації – 0 800 500 335 або 116 123

 

Що корисного почитати

Булінг у закладі освіти: як діяти педагогу

Запобігання та протидія домашньому насильству

Роз'яснення МОН щодо реагування на булінг у закладі освіти

Булінг у дитячому садку: на що звернути увагу

 

Хто є користувачами сайту ?







 

На сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове
ДОВЕРХУ