• Реєстрація


Зростаємо разом

2021-10-13

У рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна” голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін ініціював із 1 вересня у школах Київщини акцію «Зростаємо разом». Її мета полягала в тому, щоб кожен першокласник регіону висадив своє перше дерево, яке ростиме і розвиватиметься разом з ним. Учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського  долучилися до акції «Зростаємо разом», адже дуже важливо прививати дітям навички розумно й раціонально використовувати природні ресурси.

За сприянням  лісничого Лепехи Володимира Івановича – керівника підрозділу Баришівського лісництва  та помічника лісничого  Дзюби Бориса Андрійовича , учні закладу дізналися багато про види дерев, які вирощують у розсаднику, правилами посадки дерев та подальшого догляду за ними. Отримані саджанці висадили на території закладу.  По-перше, це стало символічною подією в їх житті. По-друге, кожний з них зробив неоціненний вклад в озеленення Київщини». До акції долучитись також випускники закладу, школярі та педагоги.

В рамках акції ДП «Бориспільський лісгосп» запропонував учням закладу   взяти участь у конкурсі малюнків  на тему «Створюємо ліси разом», яка  триватиме з 10 жовтня по 13 листопада 2021 року.

У рамках  екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна» за 3 роки планується висадити 1 мільярд нових дерев. ДП «Бориспільський лісгосп» пропонує провести акцію по створенню нового парку, скверу чи алеї на території навчального закладу.

 Н. Ковальська,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове