• Реєстрація


Світ без насильства

2018-12-14

З  25 листопада по 10 грудня в більш  ніж  ста  країнах світу  проводиться Міжнародна акція «16 днів проти насильства», щоб проінформувати населення про всі можливі форми насильства, а також сформувати суспільство, яке буде вільне від жорстокості.


Здобувачі освіти Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського також приєдналися до цієї акції. Діти прийняли участь у конкурсі малюнків  «Світ без насильства», переглянули відеоролики : «Ми проти насильства», «Притча про добро», «Бумеранг». Учні 5-8 класів взяли участь у анкетуванні «Що я знаю про насильство?».  З метою виявлення комфортних зон в закладі  та його  території була проведена  діагностика  «Мапа закладу».

Проведені заходи стали приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в здобувачів освіти людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків.


Психологічна служба закладу

 

Всі новини НВК

Презентації

2015-11-16

1.Адаптація дітей від дитячого садка до п`ятого класу. Скачати презентацію 

2.Останнім часом серед учнів та студентів стало популярним розповсюдження відео- та фото зображень за допомогою мобільного зв'язку із насильницьким та аморальним змістом. Скачати презентаціюХто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове