• Реєстрація


Урок милосердя

2015-10-02

Урок милосердя

Людяність, доброта,  чуйність,  милосердя… Саме таким   рисам навчає педагогічний колектив Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського.

Сьогодні так необхідно навчати дітей та молодь бути відкритими душею та серцем. У закладі стало доброю традицією у вересні  проводити акцію «Милосердя». Від малят до старшокласників кожен намагається долучитися до благородної справи, щоб хоч трішки зігріти теплом тих, хто потребує допомоги та уваги.


Діти, під керівництвом Рудницької Василини Василівни, вчителя образотворчого мистецтва, прийняли  участь у виставці малюнків на тему - «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»,

Учні 5 класу  відвідали Світлану Патру, свою землячку-поетесу. Не дивлячись на те, що Світлана Миколаївна  все своє життя знаходиться у інвалідному візку, сама надає підтримку кожному, хто її оточує. П`ятикласники  читали вірші  та подарували Світлані листівки та сувеніри,  зроблені своїми руками.

Діти не залишають без уваги і самотніх  пенсіонерів, допомагають їм зібрати осінній урожай на городі та в садку.

Благодійність пробуджує в людині співчуття, толерантність, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч. Проведення таких акцій надає молоді можливість осягнути те, що добрі й важливі справи робить  не хтось, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

Сподіваємося, що всі учні шкіл України, їх батьки, громадські організації, підприємці дружньо об’єднаються в такій необхідній справі.


 

Батечко Ольга 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове