• Реєстрація


Дзвони Чорнобиля

2016-04-27

26 квітня дзвони сповістили, що 30 років  тому впала на Землю зірка Полин - зірка нещастя і біди. І радіоактивне «полум'я», яке  вона принесла, палає на планеті – невидиме, підступне, непереборне.    Вже три десятки років всі згадують червону заграву над уламками 4-го блоку Чорнобильської АЕС, невидимий стовп смертоносної радіації, онімілі  без людей села, отруєні поля, річки, ліси, чорні обличчя пожежників і ліквідаторів, обпечені «мирним атомом».  У божевільному вирі життя ми схиляємо голови  і згадуємо 26 квітня 1986року. Згадуємо і не забуваємо про цей день.

Тому що, коли вмирає пам'ять про минуле, це минуле може повторитися.

26 квітня для учнів 5 класу відбувся виховний захід  «Дзвони Чорнобиля». Ведучі Коваль Софія та Батечко Мирослава на основі  історичних довідок та поетичного слова розглянули хроніку подій тих днів і наслідки найбільшої у світі техногенної катастрофи.

Поділилася своїми спогадами з дитинства переселенка, жителька села Волошинівка, Роюк Лілія Олександрівна, яка народилася поблизу  міста Чорнобиль.

Наприкінці заходу під супровід пісні Миколи Кондратюка «Над Чорнобилем журавлі летіли»  учні запалили свічки та згадали ліквідаторів, які ціною свого життя рятували життя людей.

Ми повинні пам'ятати і робити все, щоб  нащадкам нашим не довелося знову зустрітися із зіркою Полин, що ніби була послана з майбутнього нам усім як грізне попередження - опам'ятатися, задуматися над усім ходом цивілізації, зробити, поки не пізно, серйозні висновки.


Батечко Ольга Володимирівна,

практичний психолог,

класний керівник 5 класу

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

.

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове