• Реєстрація


Ми за здоровий спосіб життя

2016-03-11

« Здоров' я  - це ще не все, але все інше без нього - ніщо» - так говорить народна мудрість. Саме тому, проблема здоров'я належить до глобальних проблем, вирішення яких зумовлює подальший розвиток суспільства. Особливої уваги потребує молодь. Усвідомлення нею цінностей здоров'я, розуміння визначальної ролі здорового способу життя та формування індивідуальної поведінки на цих засадах.


Працюючи у сфері формування у дітей навичок здорового способу життя практичний психолог та соціальний педагог закладу головну увагу зосереджують на питанні : «Як бути здоровим і безпечно поводитися?». Проте, зрозуміло, що цього замало. Знати, як поводитися, не означає погоджуватися з цим, а тим більше реалізовувати у своєму житті.

Тому, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про захист населення від інфекційних хвороб», статті 33 Конвенції ООН про права дитини та з метою профілактики наркоманії серед учнівської молоді в нашому закладі були проведені просвітницькі заходи спрямовані на формуванні практичних умінь та навичок, сприятливих для збереження  здоров'я у дітей.

З метою попередження шкідливих звичок серед учнів у закладі були проведені профілактичні  заходи: «Ми за здоровий спосіб життя» (6-7 клас), «Вплив нікотину, алкоголю та наркотиків на здоров’я»(8-11 клас),   «Країна міцного здоров`я» (5 клас). Оформлена виставка малюнків «Ми за здоровий спосіб життя». Серед учнів 5 – 11 класів проведено соціологічне анкетування .

Отримуючи елементарні  знання, аналізуючи та моделюючі життєві ситуації, дитина проходить довгий шлях, коли її знання перетворюються на переконання, а переконання стають світоглядом людини.


Батечко О.В.

практичний психолог

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове