• Реєстрація


Третій день відпочинку у таборі «Ромашка»

2017-06-08

Третій день відпочинку у таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

8 червня у табір відпочинку «Ромашка» завітала пані Казка. Загони «Козачата»  та «Сонечко» із задоволенням зустрічали її, адже в телеграмі, яку вона прислала, було оголошено, що сьогодні відбудеться казкова вікторина. Діти впізнавали казкових героїв, відгадували ребуси.

За ілюстраціями до відомих українських казок розпочинали або продовжували казку. Змагання проходило весело і дружно.

Нагородою за виконання всіх казкових завдань було перегляд казки  «Чарівний дзвінок». Діти співчували героям, засуджували їх поведінку чи схвалювали, але байдужими не були. А добро, як і повинно бути в казках, перемогло зло.

Діти із загону «Посмішка» відвідали адміністративне приміщення Волошинівської сільської ради. Їх гостинно зустріла сільський голова Макаренко Лариса Вікторівна. Вона цікаво розповіла про функції, які виконують працівники сільської ради: секретар, землевпорядник, бухгалтер. Наголосила, що ми -  господарі села і від нас залежить, яким воно буде. На дітвору чекав справжній сюрприз: сільський голова пригостила їх солодощами.

А у відділенні зв’язку дізналися, який шлях проходять листи (інколи вони зберігаються понад півстоліття), яку пресу можуть передплатити. Наталія Анатоліївна Чинарьова розповіла, як вони отримують пресу і відправляють пошту. Діти навіть взяли активну участь у цій операції.

Вихованці табору пройшли вулицями села, провели фотосесію «Ми – діти України».

Не залишилися осторонь і представники мовного загону “Butterfly”. Повністю  поринувши у тему дня “Fairy Tales. Let’s perform the play”, діти  взяли участь у вікторині, в ході якої вчилися за характерними ознаками відгадувати казкових героїв. Та найцікавішим завданням для дітей виявилася інсценізація казок «Вовк та семеро козенят» і «Теремок». Кожен з учасників самостійно обрав собі маску героя, потім групи колективно працювали над сценаріями постановок, підбирали музику, реквізит, вибудовували мізансцени, працювали над текстами, інтонуванням.

Клопітка робота закінчилася презентацією вистав груп одна одній. А вже після смачного обіду юні артисти запросили на прем’єру своїх друзів з інших загонів табору «Ромашка». Всі разом виконали пісню – привітання «Hello!», розгадували загадки. Потім глядачі  щиро хвилювалися за юних артистів та  їх героїв, адже багато хто з них вперше брав участь у такій виставі. Проте Казки, навіть англійською мовою, були зрозумілі всім.

У  виставах, веселих руханках,  з піснями, загадками,  жартами непомітно пролетів цей Казковий день. Втомлені, але задоволені, діти поспішили додому, щоб завтра із новими силами поринути  у світ ще незвіданого, а тому дуже цікавого.


Вихователь  табору  «Ромашка» В.М. Полуцька;

Вихователь мовного загону “Butterfly”  В. В. Полуцька.

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 5 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове