• Реєстрація


Ми – за здоровий спосіб життя

2017-06-12

Здоров’я – це найвище благо, дароване людині Природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. На жаль, досить часто ми (діти – через необізнаність, дорослі – через легковажність) бездумно розтринькуємо цей дарунок, забуваючи, що втратити здоров’я легко, а повернути – дуже важко, а  інколи неможливо.

Тема здорового способу життя сьогодні стає все більш актуальною у всьому світі. З екранів телевізорів, на радіо виступає безліч лікарів, які рекомендують стежити за станом здоров’я, контролювати рівень холестерину, споживати здорову їжу і займатися спортом. Більшість людей рано чи пізно замислюється над тим, щоб змінити своє життя і почати вести здоровий спосіб життя. Відповідальність за власне здоров'я кожен з нас повинен узяти на себе.

У рамках дня здоров’я, 12 червня у таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, відбулася цікава зустріч дітей загону «Сонечко» із Бурдун Валентиною Іванівною, фельдшером сільського ФАПу. Вона ознайомила учнів з різними медичними  приладами, придбаними виконкомом Волошинівської сільської ради, їх застосуванням. Валентина Іванівна пояснила як використовувати їх при лікуванні захворювань та профілактиці різних хвороб. Наголосила на небезпеці вживання несвіжих продуктів та немитих овочів і фруктів. Показала прийоми долікарської допомоги при виявленні кліщів.

Медична сестра закладу, Кравченко Наталія Юріївна, провела бесіду на тему «Чистота рук - запорука здоров’я”. Діти пригадали разом з медичним працівником прислів'я,  відгадували загадки про засоби гігієни. Дізналися про небезпечні хвороби, які виникають від брудних рук.

Учасники мовної групи «Butterfly» працювали над створенням постерів про здорове та шкідливе харчування. В ході підготовчої бесіди діти активізували свої знання з даної теми, акцентуючи особливу увагу на важливості ведення здорового способу життя. Для виконання цього завдання використовували не лише отримані під час уроків знання, а й повинні були показати вміння шукати потрібну інформацію у підручниках, періодичних виданнях, спеціальних енциклопедіях та інтернет ресурсах. Кожна группа розробляла дизайн постера, підбирала матеріал, а потім  захищала свій проект.


Полуцька Віра Миколаївна, вихователь табору

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове