• Реєстрація


День розумників

2017-06-13

Кожна держава має свої символи і найважливіші події в житті  ніколи не обходились без них. Українське прислів’я говорить: «Без верби і калини немає України». І недаремно, бо нам важко уявити свій народ без калини, верби, вишивки...

13 червня  в таборі «Ромашка» при Волошинівському НВК вихованці загонів «Сонечко» та «Козачата» закріпили знання про  символи своєї держави, провели бесіду на тему  «Калина -  символ України» та зробили аплікації.

У  загоні «Посмішка»  відбулась розважальна програма -  «Весела математика». Хоч навчальні заняття залишились позаду, та команди «Прямокутник» і «Трикутник» працювали над цікавими математичними задачами, рахували, розвязували рівняння, складали кросворди, ребуси. У змаганнях переможців і переможених не було. Всі весело провели час і ще раз переконалися, що жодна людина без математики прожити не може.

  

Верховод О.Д., вихователь

пришкільного табору

«Ромашка»

 Учасники мовної групи “Butterfly” сьогодні вирушили у віртуальну мандрівку англомовними країнами. Переглянули презентацію “English - speaking countries”.  Групи – представники США, Великобританії, Канади, Нової Зеландії, Австралії презентували свої країни, їх культуру та традиції. Із задоволенням грали у різні ігри на відкритому повітрі.

Герасименко О. О., керівник

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове