• Реєстрація


Pizza Party

2017-06-21

Кожен з нас хоча б раз у житті пробував піцу. Для когось така страва стала справжнім задоволенням, для когось - можливістю перекусити, а хтось любить перетворювати приготування піци в справжнє мистецтво. Не дивно, адже насправді існує більше 200 рецептів цієї, здавалося б, нехитрої страви.

Учасники мовного загону «Butterfly» пришкільного табору «Ромашка», що працює при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, сьогодні перетворилися у справжніх піцайоло - кухарів, що готують піцу.

Спочатку діти повторили назви основних інгредієнтів, що входять до складу страви, розв’язали кросворди «Кухня», дівчатка поділилися сімейними рецептами піци.

Хлопці ознайомили із  підібраною інформацією про історію виникнення  страви. Про те, що піца — одна серед найпопулярніших страв у світі. Найвищий рівень її споживання зафіксовано у США. Дізналися, що у Неаполі працює спеціалізований Університет піци. Сотні студентів із усього світу з'їжджаються сюди, аби потрапити на двомісячні курси мистецтва виготовлення піци.

А потім юні кулінари власноруч приготували смачнющу піцу, якою пригостили всіх.


Тренер мовної групи «Butterfly»

пришкільного табору «Ромашка»

Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

Полуцька Віта Володимирівна

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове