• Реєстрація


Букет літніх вражень

2018-06-07

6 червня вихованці загонів «Сонечко» та «Козачата» літнього табору «Ромашка» при Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського відвідали ЦПР «Мрія». Для них була підготовлена цікава концертна програма: танцювальні номери, художнє читання, розважальні ігри. До речі, серед учасників – наші діти, юні танцюристи. Потім керівники гуртків  «Бісерний дивосвіт», «Рукодільниця» та «Квілінг»  провели майстер-класи. Повернулися додому з виробами та хорошим настроєм.


А загін «Посмішка» та «Вutterfly» побували у Національному  історико-етнографічному  заповіднику “Переяслав”. У Музеї під відкритим небом було  дуже цікаво і пізнавально. Ти ніби повернувся у давнину і мандруєш століттями. Огляд розпочався  з будівель та стоянок пізньої кам’яної доби, потім перейшли  до хатинок часів  Київської Русі. Звичаї, традиції українського народу змогли дізнатись в експозиції  сіл Середньої Наддніпрянщини XVI – XIX століття.

Територія Музею просто неба дуже мальовнича. Всі будиночки й двори доглянуті. Навколо  яскраві квітники, городи, сади. Ніби господарі на хвилину покинули своє житло. Все зроблено з турботою та душею, за народними традиціями. Справжньою окрасою Переяславського музею архітектури та побуту є два штучні ставки та чудовий дендропарк.

Щиро вдячні адміністрації та керівникам гуртків ЦПР «Мрія», сільському голові Макаренко Ларисі Вікторівні за можливість подорожувати та відвідувати цікаві екскурсії.

  


Верховод О.Д.

вихователь літнього табору «Ромашка»

при Волошинівському НВК  ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове