• Реєстрація


Відкриття літнього табору «Ромашка»

2019-05-27

27 травня 2019 року у Волошинівському НВК ім. Р.Лужевського відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору «Ромашка» - свято,  якого з нетерпінням  чекали діти і дорослі. Саме тут вихованці закладу зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного краю.


На урочистій лінійці учні презентували свої загони. Перший день – день знайомств. Для емоційного налаштування була пісня «Канікули» у  виконанні  дівчаток 4 класу. На хвилях позитиву діти показали свої таланти та здібності, брали активну участь у різноманітних розвагах та конкурсах.

Окрім цього, вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо та завзято. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним.

А на завершення урочистої лінійки дівчатка виконали танок «Дружба».

 


Нестеренко І.В.

начальник літнього пришкільного табору «Ромашка»

при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове