• Реєстрація


Відкриття літнього табору «Ромашка»

2019-05-27

27 травня 2019 року у Волошинівському НВК ім. Р.Лужевського відбулося урочисте відкриття літнього пришкільного табору «Ромашка» - свято,  якого з нетерпінням  чекали діти і дорослі. Саме тут вихованці закладу зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного краю.


На урочистій лінійці учні презентували свої загони. Перший день – день знайомств. Для емоційного налаштування була пісня «Канікули» у  виконанні  дівчаток 4 класу. На хвилях позитиву діти показали свої таланти та здібності, брали активну участь у різноманітних розвагах та конкурсах.

Окрім цього, вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо та завзято. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним.

А на завершення урочистої лінійки дівчатка виконали танок «Дружба».

 


Нестеренко І.В.

начальник літнього пришкільного табору «Ромашка»

при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове