• Реєстрація


Назвався туристом – вдягай рюкзак

2019-06-03

Є рюкзак і є намет.

День без маминих котлет.

Ми сьогодні у поході

Станем рідний край любить,

Та  іще не раз ходить

У похід…


Літо – це улюблена пора року для школярів. Це час, коли діти мають можливість зняти психологічне напруження, набуте за рік, уважно подивитись навкруги та побачити поруч щось надзвичайне…

Щоб літо принесло  масу яскравих вражень, залишило багато приємних спогадів і пройшло з користю,  вихователі табору «Ромашка»(Костенко В.Г., Верховод О.Д., Коломієць О.В.) при Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського потурбувались про те, щоб організувати цікавий та корисний відпочинок для здобувачів освіти.

Згідно з планом роботи пришкільного табору «Ромашка» та з метою підвищення туристично – краєзнавчого розвитку вихованців, оздоровлення, забезпечення змістовного дозвілля, задоволення інтересів і духовних запитів, педагоги закладу організували й провели з 29.05.2019 р. по 31.05.2019 р. туристичну подорож в смт. Баришівка -  «Урочище Хлопків». Вихованці з нетерпінням чекали цієї подорожі, готувлись до неї, хвилювались, щоб нічого не забути.

Як гарно було з ранцем на плечах крокувати незнайомими стежками, слухати пісні птахів, спостерігати за комахами, які поспішали до своїх осель, милуватися природою,  вдихати пахощі трав і відчувати себе дорослими…

Ця подорож  - справжнє випробування для дітей, бо всю роботу треба було виконувати власноруч. Дійсно, вихованці були неначе дорослі: розбивали намети,  ходили по воду,  збирали дрова, розпалювали  вогнище, чистили картоплю, кришили овочі, готували їжу, мили посуд  - і все це робили в природних умовах. А після незвичної праці ще залишались  сили на ігри, розваги та веселощі. А з яким трепетом діти провели ночі між деревами, під відкритим небом!?

Із  походу вихованці повертались  стомлені, щасливі, з незабутніми враженнями. Дорогою  всі озиралися назад, подумки прощаючись з чарівною казкою природи рідного краю і з твердою впевненістю повернутися всім разом в це чудове місце під час наступних літніх канікул.


Нестеренко Н.І., вихователь

пришкільного табору «Ромашка»

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове