• Реєстрація


Мрії збуваються …

2019-06-06

Беззаперечно, літні канікули - найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стає для них активним, пізнавальним, пам'ятним, багато в чому залежить від дорослих - організаторів програми відпочинку, які чимало зусиль прикладають для того, щоб діти були щасливими.

Вихователі пришкільного табору «Ромашка» Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського роблять все можливе для того, щоб кожен день проведений в таборі став незабутнім. Програма табору передбачає проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, екскурсій. От і 5 червня  вихованці табору перегорнули ще одну цікаву сторінку з життя шкільного табору, здійснивши цікаву подорож до дитячого розважального центру «Дитяча мрія» в м. Переяслав-Хмельницький. Діти спускались з гірки, проходили лабіринти, долали перешкоди, стрибали на батуті. А на завершення отримали по великій порції смачного морозива.


За розвагами час пролетів дуже швидко і повертаючись додому кожен надіявся, що ще не один раз здійсниться їх дитяча мрія

 


Верховод О.Д., вихователь пришкільного табору «Ромашка»

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове