• Реєстрація


Мрії збуваються …

2019-06-06

Беззаперечно, літні канікули - найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стає для них активним, пізнавальним, пам'ятним, багато в чому залежить від дорослих - організаторів програми відпочинку, які чимало зусиль прикладають для того, щоб діти були щасливими.

Вихователі пришкільного табору «Ромашка» Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського роблять все можливе для того, щоб кожен день проведений в таборі став незабутнім. Програма табору передбачає проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, екскурсій. От і 5 червня  вихованці табору перегорнули ще одну цікаву сторінку з життя шкільного табору, здійснивши цікаву подорож до дитячого розважального центру «Дитяча мрія» в м. Переяслав-Хмельницький. Діти спускались з гірки, проходили лабіринти, долали перешкоди, стрибали на батуті. А на завершення отримали по великій порції смачного морозива.


За розвагами час пролетів дуже швидко і повертаючись додому кожен надіявся, що ще не один раз здійсниться їх дитяча мрія

 


Верховод О.Д., вихователь пришкільного табору «Ромашка»

Волошинівського НВК ім.Р.Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 21 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове