• Реєстрація


Туберкульоз! Як запобігти хворобі?


Щорічно, 24 березня, в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом. В цей день в 1882-му році в Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття збудника цієї страшної хвороби.

Основними цілями заходів профілактики туберкульозу є масова просвітницька протитуберкульозна кампанія з надання інформації для населення стосовно профілактики захворювання,  характерної симптоматики та методів лікування туберкульозу; важливості раннього виявлення туберкульозу та переконання хворих на туберкульоз дотримуватися всіх рекомендацій в процесі їх лікування.

У зв’язку з цим, у закладі були проведені наступні заходи до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом:

-         написання диктантів з профілактики туберкульозу;

-         конкурс плакату, малюнку;

-         вікторина «Що ти знаєш про туберкульоз?»;

-         обговорення питання профілактики захворювання на туберкульоз на уроках "Основи здоров’я».

Сьогодні туберкульоз залишається однією із найбільш смертоносних інфекцій у світі. За даними ВООЗ щодня у світі близько 28 000 осіб хворіють на туберкульоз (ТБ), з них 4 000 осіб – помирають від туберкульозу.

 



Віталій КОРЖ,

вчитель основ здоров’я

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ?







 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті





При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове