• Реєстрація


Нам є ким пишатися…


Наприкінці кожного навчального року за традицією освітянська родина підводить підсумки наполегливої роботи, працелюбства та творчості.

18 травня на базі ЦПР «Мрія» відбулося нагородження талановитої учнівської молоді, переможців обласного, Всеукраїнського та Міжнародного етапів олімпіад, конкурсу «МАН», наукових, інтелектуальних та творчих конкурсів.

За зайняте III місце в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін учениці 9 класу Кириленко Вікторія, Богуш Єлизавета та Вовк Катерина отримали подарункові сертифікати та статуетки «Інтелект року 2023».

Слова подяки звучали для наставників та керівників,  адже їх наполеглива, невтомна праця допомогла дітям досягти вагомих результатів. Макаренко Ганні Іванівні та Костенко Володимиру Григоровичу вручили подяки за плідну співпрацю та підготовку переможців і призерів.

Грамотами управління освіти, молоді та спорту відзначено нашу рій-команду «Незламні» за зайняте I загальнокомандне місце у I-му (територіальному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Успіх дітей, безумовно, - заслуга їх найближчих людей з непомітними на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю. Не оминули увагою також батьків, які теж отримали подяки та премії за співпрацю та підтримку у підготовці дітей до участі у інтелектуальних змагання зонального та обласного етапів.

Цього дня було відзначено всіх, хто попри складні випробування зміг довести, що українці – нація розумних, талановитих та відданих своїй справі людей.

Ми глибоко переконані, що спільними зусиллями виховаємо гідне майбутнє вільної , сильної та незалежної України.

 

Олена ГЕРАСИМЕНКО,

заступник директора 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове