|

18 квітня 2024 року в ОЗО «Волошинівський ліцей ім. Р. Лужевського» відбулась зустріч старшокласників з представником Баришівської районної санітарно-епідеміологічної станції Міністерства охорони здоров’я України, що була присвячена проблемам профілактики інфекційних хвороб.
Інфекційні хвороби є невід’ємною частиною нашого життя, впродовж всієї історії існування людства вони формувалися і змінювалися разом з ним. На даний момент ризик зараження різними інфекційними захворювання залишається досить високим, а поширення хвороби деколи приймає глобальні масштаби, тому на сьогоднішній день проблема проведення профілактичних заходів захворювань, як і раніше актуальна.
Профілактика інфекційних захворювань в цілому являє собою ряд заходів, спрямованих на зниження факторів ризику або запобігання захворювання населення на різні хвороби та підтримання високого рівня здоров’я населення.
Найбільш чутливим і відкритим для різних вірусів та інфекцій є дитячий організм в силу ще не достатньо розвиненого імунітету і низької опірності організму вірусно-мікробних атакам.
Під час бесіди учні дізналися про різні інфекційні захворювання та їх профілактику, дізналися про людський організм та його імунітет; що таке гігієна та як її дотримуватися.
Ольга БАТЕЧКО, заступник директора
|