• Реєстрація


Дозвілля

інші свята та події


Традиційно у Волошинівському НВК проводиться День Закоханих. 14 лютого о 18.00 у приміщенні Волошинівського НВК відбувся вечір «Новини від Амурів», присвячений Дню Святого Валентина. Амурчики вітали всіх працівників закладу зі святом  «Валентинками». Також працювала пошта, кожен клас готував скриньку для Валентинок і всі учні та вчителі вітали один одного листівками – валентинками. На перервах грала чарівна музика, волонтери 9 класу проводили музичні паузи. Також комісія дозвілля учнівської організації провела конкурс «Краща Валентинка» зроблена власноруч. У конкурсі взяли участь учні 4 – 11 класів. Кращі роботи нагороджені подяками та солодощами. Заздалегідь організатори свята провели конкурс «Моя симпатія». Співпала одна пара, вони нагороджені  призами. Також солодкі подарунки  отримали Царенко Валентин та Шевчук Валентина, хлопчик та дівчинка, які з усіх учнів НВК мають чарівні імена – «Валентин» та «Валентина». Свято закінчилося дискотекою.


Підготували свято - комісія дозвілля 9 класу, класний керівник Затварська Наталія Петрівна та заступник директора з навчально - виховної роботи Ковальська Наталія Іванівна. Також у підготовці номерів до свята брали участь комісії дозвілля:  7 класу та класний керівник Полуцька Віта Володимирівна, 8 класу та класний керівник Костенко Володимир Григорович, 10 класу та класний керівник  Давиденко Світлана Іванівна, 11 класу та класний керівник Герасименко Олена Олександрівна. Всі музичні номери та виступи були цікавими, вдало підготовленими, музично оформленими, дотепними та веселими.

images/stories/sv14/1.jpg images/stories/sv14/10.jpg images/stories/sv14/11.jpg images/stories/sv14/12.jpg images/stories/sv14/13.jpg images/stories/sv14/14.jpg images/stories/sv14/15.jpg images/stories/sv14/16.jpg images/stories/sv14/17.jpg images/stories/sv14/18.jpg images/stories/sv14/19.jpg images/stories/sv14/2.jpg images/stories/sv14/20.jpg images/stories/sv14/21.jpg images/stories/sv14/22.jpg images/stories/sv14/23.jpg images/stories/sv14/24.jpg images/stories/sv14/25.jpg images/stories/sv14/26.jpg images/stories/sv14/3.jpg images/stories/sv14/4.jpg images/stories/sv14/5.jpg images/stories/sv14/6.jpg images/stories/sv14/7.jpg images/stories/sv14/8.jpg images/stories/sv14/9.jpg


На виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 09 грудня 2013 року №148-1 щодо вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області, відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про освіту», «Про Державний Гімн України», наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31 жовтня 2011 року № 1243 «Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 13 грудня 2013 року № 405 «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області», наказу управління освіти Баришівської райдержадміністрації від 24 грудня 2013 р. № 311-А «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах Баришівського району», наказу Волошинівського НВК від 15.01.2014 р. № 02 «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання у Волошинівському НВК» та з метою виховання у дітей та молоді патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України щопонеділка розпочинається робочий тиждень у навчальному закладі лінійкою із підняттям Державного Прапора України, щоп’ятниці опускається прапор та кожен робочий день розпочинається із виконання Державного Гімну України. Також щодня проводиться ранкова зарядка для 1 – 11 класів під музичний супровід. Для проведення зарядки закріплені інструктори з 8 – 11 класів для яких вчитель фізичної культури Глушко Валентина Миколаївна розробила комплекси ранкової гімнастики.

images/stories/vyhovna/1.jpg images/stories/vyhovna/2.jpg


В рамках проведення Всеукраїнської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»  16 січня 2014 року у Волошинівському НВК  для учнів 1 – 5 класів проведено  урок безпеки «Чи дійсно вогонь ворог для людини?». Організатори заходу – Головне управління  Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області  та управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації.

Тамара Павлівна Благовірна – начальник відділу інформації та комунікації із громадськістю ДСНС у Київській області та Куць Тетяна Олексіївна – заступник начальника відділу інформації та комунікації із громадськістю ДСНС у Київській області поспілкувалися зі школярами, повторили правила безпечної поведінки з вогнем, розповіли про рятувальну службу.

Багато нового та цікавого дізналися молодші школярі про історію вогню у культурі України, пригадали його корисні властивості та небезпеки, які несе з собою недотримання правил використання. В ході ознайомлення із презентацією, побачили наслідки дитячих пустощів з вогнем, колективно склали пам’ятку поводження з вогнем. Розгадуючи загадки, повторили засоби пожежогасіння.

Велике задоволення одержали всі присутні від перегляду  продемонстрованих тематичних  мультиплікаційних фільмів з дотримання правил пожежної безпеки.

Провідний фахівець служби Баришівського районного сектору ГУ ДСНС у Київській області  24 державної пожежно – рятувальної частини смт Баришівка  Заяць Володимир Васильович продемонстрував як правильно одягати бойовий одяг рятівника та пояснив правила користування вогнегасником. Учні із задоволенням позмагалися хто швидше одягне бойовий одяг  рятівника.

За активну участь у заході всі діти були нагороджені солодощами.

images/stories/navchnia/1.jpg images/stories/navchnia/10.jpg images/stories/navchnia/11.jpg images/stories/navchnia/12.jpg images/stories/navchnia/2.jpg images/stories/navchnia/3.jpg images/stories/navchnia/4.jpg images/stories/navchnia/5.jpg images/stories/navchnia/6.jpg images/stories/navchnia/7.jpg images/stories/navchnia/8.jpg images/stories/navchnia/9.jpgДоброта, чуйність, милосердя, співпереживання, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину  - завжди були у характері нашого народу. У традиціях учнів Волошинівського НВК споконвіку зберігається звичай допомогти тому, хто потребує. З метою продовження традицій доброчинності та благодійності у Волошинівському НВК  пройшла акція «Милосердя».

У ході благодійної акції школярі молодших класів зібрали та передали у шкільну їдальню овочі для харчування учнів із малозабезпечених сімей.

У рамках проведення даної акції були проведені виховні справи  та бесіди

«Шлях до милосердя», «Доброта і милосердя у твоєму житті », «Милосердя – запорука щастя».
 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове