• Реєстрація


Осіння школа лідерів

 2015-11-13

 Осіння Школа Лідерів

 У санаторії «Ювілейний» з 10 по 12 листопада 2015 року відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування «Осіння школа лідерів – 2015». Проект реалізується з ініціативи управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА та центру позашкільної роботи  «Мрія» за сприяння очільників Баришівської райдержадміністрації та районної ради. Упродовж багатьох років  лідери шкільних осередків мали змогу упродовж трьох днів спілкуватися, обмінюватися досвідом.

Ми не могли дочекатися, коли знову зустрінемося зі своїми друзями, з якими були на школі лідерів минулого року. Нас радо зустріли координатори заходу – Загорулько Оксана Володимирівна та Аркуша Тетяна Григорівна.

Активно працювали учні в комісіях РРУС «Альянс». Наші загони склали справжню веселку: «рожевий колір» представляв загін «Праволюби», «жовтий» - загін «Укропи», «помаранчевий» - загін «Соняшник» та «синій» - загін «Лідери». Ми працювали в команді «рожевих», яка складалася з 14 однодумців. Вожатими у нас були Іваненко Сабіна та Усенко Дмитро. Команди готували девіз, представляли себе та розподіляли обов’язки між учасниками. Кожен загін готував свою частину флеш-мобу.

З кожною командою займалися психологи, хореографи, журналісти. Лідери з різних шкіл району продемонстрували свої творчі й організаторські здібності у зніманні соціальної реклами на патріотичну тематику, тренінгу з тайм – менеджменту (уміння навчитися правильно планувати свій час), відчули себе справжніми туристами під час туристичного квесту. Дуже сподобалась зустріч з членами Малої Академії Наук, які демонстрували різні досліди.

Увечері нас чекали цікаві конкурси, ігри, виступи художньої самодіяльності - концерт, де кожен з нас міг показати свої таланти. Знайомства у неформальній обстановці проходили під час  дискотеки. Незабутнє враження в душі кожного з нас лишив вечір щирості «Свіча», під час якого ми ділилися своїми враженнями за прожитий день. А  приємних вражень було багато…

На заключному концерті була присутня начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації Надія Михайлівна Слухай, яка наголосила що основне наше завдання  в тому, щоб було більше лідерів, а не в тому, щоб було більше тих, хто слідує за лідером.

 

Діденко Олексій, Гожда Анастасія, Дзіневська Інна,

члени учнівської організації «ВО!» («Волошинівські оптимісти»),

учасники «Осінньої школи лідерів 2015»

 

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове