• Реєстрація


Професійна перспектива

2015-11-30

Професійна перспектива

В останні роки відбулись суттєві зміни в суспільно-економічному житті України. Зміна пріоритетів, перехід до ринкових відносин, виникнення ринку праці вимагають нової концепції профорієнтації, як невід’ємної ланки системи відтворення трудових ресурсів.

Професійна  орієнтація – це система заходів, спрямованих на забезпечення активного, свідомого професійного самовизначення та  встановлення особистості з урахуванням своїх можливостей та індивідуальних особливостей і кон’юнктури ринку праці для повноцінної самореалізації в професійній діяльності.

Профорієнтаційна робота передбачає формування у молоді професійної перспективи – розгорнутих у часі життєвих планів, спрямованих на вибір професії і ствердження себе як суб’єкта професійної діяльності.

30 листопада 2015 року у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відбулася зустріч учнів 9 – 11 класів із Шереметом В. І.,  професором  Національного університету біоресурсів та природокористування  міста Києва.

Під час зустрічі учні дізналися про напрямки підготовки вступників, факультети та спеціальності за якими здійснюється підготовка спеціалістів та мали змогу задати питання та отримати відповіді на них. Діти отримали буклети, газети та різні профорієнтаційні листівки.

 

Ковальська Наталія Іванівна,

заступник директора з навчально – виховної роботи

Волошинівського НВК ім Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове