• Реєстрація


Шоу - програма до Дня Святого Валентина

2016-02-17

«Ми зможемо»

У наші серця знову завітало свято. Мабуть найдивовижніше і найпрекрасніше - свято кохання. День Святого Валентина - це день закоханих.  В цей день прийнято висловлювати свої почуття любові і прихильності друзям, родичам, коханим. Його символом стали яскраво-червоні сердечка, купідони, пара голубів, букети троянд та фіалок. Їх зображення є обов`язковими елементами листівок - «валентинок». День Валентина - одне з найпопулярніших свят у цілому світі. Воно об`єднує людей різних національностей, країн. Чому? Бо любові не потрібна мова - її розуміють серцем.

Учні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського спробували  12 лютого 2016 року зробити перший крок до кохання –  знайти зв'язок між двома світами: юнаків та дівчат. В ході  конкурсної програми  «Ми зможемо» старшокласники змогли продемонструвати свою наполегливість, впертість, кмітливість, знання, практичні навички. В ході конкурсів учні показали своє почуття гумору, вміння співпереживати та з повагою відноситися один до одного.

Спокій, впевненість у своїх силах продемонстрували переможці програми «Ми зможемо» Бабенко Наталія та  Коломієць Павло. Всі учасники отримали подарунки від організаторів. В ході опитування учнів закладу титул «Міс Валентина 2016» отримала Дзіневська Інна, а «Містером Валентином 2016» дівчата обрали Смєлаша Дмитра. Переможцями конкурсу «Краща Валентинка власними руками» стали: Тагібекова Анастасія, Іващенко Вікторія, Дмитренко Катерина та Лафіцька Катерина.

Організаторами свята були учні 9 класу. Вони підготували та провели шоу –програму, оформили сцену та зал, створивши по-справжньому романтичну атмосферу, передбачили призи для кожного учасника. Справжні професійні якості ведучих виявили – Діденко Олексій та Іващенко Вікторія, Сахно Ігор та Дзіневська Інна.

Войтов Максим, Вересова Надія та Дмитренко Катерина – визнані шкільні артисти точно відтворили характер героїв гумористичної сценки із життя закоханих та їх батьків. Дівчатка 9 класу  причарували всіх піснями про кохання. Справжньою окрасою свята став ніжний вальс, у якому  кружляли пари; дівчатка - у  чарівних бальних  сукнях та хлопці, які трепетно тримали їх на руках.

 

Полуцька Віта Володимирівна,

заступник директора з навчально-виховної роботи

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове