• Реєстрація


Тиждень англійської мови

2016-03-21

Тиждень англійської мови

Мовленнєво-розумова діяльність – єдиний процес творення думки та мовлення – складає підґрунтя для спілкування. Оволодіння учнями основами спілкування є практичною метою вивчення іноземної мови у школі. Одним із засобів активізації мовленнєво-розумової діяльності є гра. В процесі рольової гри, ігрової ситуації, конкурсу підсилюється емоційне сприйняття матеріалу. Учні активно набувають мовленнєвих навичок. Тому у ході навчально-виховного процесу доцільно використовувати не тільки урочну форму роботи, а й практикувати проведення позакласних заходів, конкурсів, залучати учнів із різними здібностями до їх підготовки та участі.

Проведення тижня  англійської мови у Волошинівському НВК, дав учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й  визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.  

З  метою  популяризації та активізації вивчення англійської мови  в закладах початкових класах  Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського було проведено різноманітні заходи.

Учні із задоволенням взяли участь у конкурсах малюнків «Мy favorite season» (1 клас), «My pet» (2 клас).

Ілюстрації до улюблених казок, створені, малюками, можна було побачити на виставці під назвою «Му  favorite story».

Різноманітністю форм та барв вражали саморобні листівки - запрошення на свято, виготовлені руками третьокласників.

Учні 2 та 3 класів взяли активну участь у брейн – рингу «In the world  of animals». В ході змагань діти розповідали про улюблених тварин, відгадували загадки, розшифровували ребуси.

Результатом виховного заходу екологічного спрямування, в якому взяли участь четвертокласники, стала виставка плакатів  «Save the Nature!». В конкурсних роботах учні чітко висловили свою позицію щодо збереження навколишнього середовища, примноження природних багатств та краси рідного краю.

Крім того всі бажаючі стали учасниками конкурсу декламаторів англійської поезії. Приємно було чути із вуст малечі веселі віршики про сім’ю,  друзів, домашніх улюбленців, природу, різні свята та улюблені іграшки.

Всі учасники були нагороджені заохочувальними призами та дипломами.

Тиждень англійської мови в закладі завершився, проте протягом року на дітей чекає ще дуже багато різноманітних заходів, що сприятимуть вивченню іноземної мови.


Полуцька В. В., вчитель англійської мови

Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

 

 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове