• Реєстрація


У Молодому театрі

2016-04-18

З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, прищеплення любові до літературної та мистецької спадщини українського народу, виховання культури учнів та з метою виконання завдання навчальної практики понад сорок учнів 8 – 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали Київський академічний Молодий театр.


Переглянули одну з найулюбленіших українських комедій «Сватання на Гончарівці» за мотивами однойменної п’єси Григорія Квітки-Основ’яненка. Діти із незмінним захопленням спостерігали за тим, як розгорталися події: як красуня Уляна підносить гарбуза незграбному телепню Стецьку, як спритний вояка Скорик видає себе за чародія і прямо на наших очах загіпнотизовує незговірливу Улянину матір, аби та погодилася видати дочку заміж за коханого Олексія… Надзвичайно пластичний і співочий акторський ансамбль захопив нас у вир народних танців та пісень, з яких зіткана ця яскрава вистава. А справжній український гумор  підняв настрій і дорослим, і дітям.

До початку вистави школярі побували біля Золотих воріт, головної брами стародавнього Києва, пройшлися парками та вулицями столиці.


Керівник групи

Рибіцька С.І.


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Останні події та новини

Захист прав дитини


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове