• Реєстрація


У Молодому театрі

2016-04-18

З метою розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності учнівської молоді, прищеплення любові до літературної та мистецької спадщини українського народу, виховання культури учнів та з метою виконання завдання навчальної практики понад сорок учнів 8 – 11 класів Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського відвідали Київський академічний Молодий театр.


Переглянули одну з найулюбленіших українських комедій «Сватання на Гончарівці» за мотивами однойменної п’єси Григорія Квітки-Основ’яненка. Діти із незмінним захопленням спостерігали за тим, як розгорталися події: як красуня Уляна підносить гарбуза незграбному телепню Стецьку, як спритний вояка Скорик видає себе за чародія і прямо на наших очах загіпнотизовує незговірливу Улянину матір, аби та погодилася видати дочку заміж за коханого Олексія… Надзвичайно пластичний і співочий акторський ансамбль захопив нас у вир народних танців та пісень, з яких зіткана ця яскрава вистава. А справжній український гумор  підняв настрій і дорослим, і дітям.

До початку вистави школярі побували біля Золотих воріт, головної брами стародавнього Києва, пройшлися парками та вулицями столиці.


Керівник групи

Рибіцька С.І.


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 11 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове