• Реєстрація


Останній дзвоник та випускний вечір

2016-05-31

У Волошинівському НВК ім.Р.Лужевського 28.05.2016р. відбулося свято Останнього дзвоника та Випускний вечір. Цього року із закладу  вилетіло 12  несміливих «пташенят».

Ми так довго чекали цієї миті! Чому ж так стискається і щемить наше серце? Може, тому, що відлунали шкільні дзвінки і ми  залишаємо рідну школу — свій другий дім. А може, тому, що закінчується шкільна юність і день сьогоднішній проводить межу між дитинством і до рослим життям.

Позаду залишилися протоптана стежина до шкільного порогу і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка, попереду – незвідана даль.

Лунає музика. Актовий зал переповнений  гостями,  односельцями, батьками, які сидять з високо піднятими головами — гордяться своїми дітьми і, звичайно, хвилюються. Та куди ж без хвилювання. Адже вчорашні школярі вступають у нове, ще поки невідоме, однак сповнене подіями життя.

Завітали на свято і наші спонсори. На Останньому дзвонику за сприянням директора УБА «Агросвіт» Малюти Тетяни Олександрівни, підприємців Шуміленка Віталія Семеновича, Глушко Євгенії Федорівни, Мусієнка Сергія Васильовича були вручені грошові премії учням - переможцям районних та обласних олімпіад з базових дисциплін та конкурсів МАН, а також їхнім керівникам.

На випускному вечорі за підтримки сільських голів Волошинівки, Поділля, Веселинівки, Масківців та Малюти Тетяни Олександрівни, директора УБА « Агросвіт»,в якості підтримки випускникам були вручені грошові винагороди.

Тож сподіваємося, що на нашому життєвому шляху зустрічатимуться добрі,щирі,щедрі на добро люди.

  

Випускники 2016 року

 

Коментарі 

 
#1 Випускник 2016-05-31 11:59
Вітаю ВАС :D :D :D
 

Всі новини НВК

Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове