• Реєстрація


Міжнародний День Миру

2017-09-21

Міжнародний день миру був заснований у 1981 році резолюцією 36/67 Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй і присвячений зміцненню ідеалів миру як всередині країн, так і між усіма націями та народами. У 2002 році Президент України підписав Указ №100/2002 від 05 лютого 2002 року, який проголосив 21 вересня Національним днем миру.

У рамках святкування Міжнародного дня миру у Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського пройшли святкові заходи, спрямовані на формування глибокого розуміння важливості миру.

Учні 6 класу  взяли участь у акції «Голуб Миру» - одного з найвідоміших  символів цього дня. Під час виховної години на тему «Долоньки щастя» діти виготовили сувеніри для воїнів АТО. Класний керівник Затварська Наталія Петрівна пояснила дітям, чому так важливо пропагувати мир та толерантність, дотримуватись принципів гуманності та поваги.

У ході дискусії, яка пройшла під керівництвом вчителя історії Костенка Володимира Григоровича, восьмикласники прийшли до висновку, що мир – це найголовніше багатство  людства.

Більше інформації про історію виникнення свята та найвідоміших миротворців учні НВК могли дізнатися з інформаційного вісника, який презентували учні 9 класу з класним керівником Рудницькою Василиною Василівною.

 

Н.І.  Ковальська,

заступник директора з навчально

-виховної роботи Волошинівського НВК

ім. Р. Лужевського

 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове