• Реєстрація


Вчитель-це не професія, вчитель – це покликання

2017-10-03

В першу неділю жовтня в Україні святкують одне з найбільш довгоочікуваних свят осені – День працівників освіти. Проте вітають вчителів традиційно в п’ятницю, останній навчальний день тижня.

У кожного з нас в житті було чимало вчителів, втім лише одну-дві людини ми вважаємо своїми наставниками. Їм ми зобов’язані знаннями, характером, вибором справи.


У Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського теж відзначали це свято. Учні готували сюрпризи та поздоровлення для своїх учителів. У концертній програмі взяли участь багато дітей. І важко сказати чиї виступи запам’яталися більше: солідних одинадцятикласників чи безпосередніх першачків – всіх однаково вітали щирими оплесками.

Після завершення урочистостей, вчителі мали змогу трішки відпочити, насолодитися солодким сюрпризом від учнів 11 класу, ще раз переглянути відео поздоровлення, що приготували для них старшокласники, які у цей час сумлінно виконували ролі педагогів.  Проведення  Дня дублера вже давно стало невід’ємною традицією у закладі.

Колектив Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського   багатий справжніми талановитими вчителями, яких не лякають щоденна кропітка праця, постійна напруга, шалена відповідальність.


Заступник директора НВК із НВР

Полуцька Віта Володимирівна


 

Всі новини НВК

Національна дитяча "Гаряча" лінія


Хто є користувачами сайту ? 

На сайті

На даний момент 13 гостей на сайті

При відтворенні, передруку або розповсюдженні іншим способом матеріалів сайту посилання обов’язкове